March 21, 2018

Panairi Mobilerise 2018

June 28, 2017

Showroomi me i ri prane Unazes se re

Showroomi me i ri.. Worldflex sjell nje tjeter emer Amerikan,#springair #americanmattress Cilesi..Dizain..Garanci.. Aty ku gjumi ka nje emer! #LuxurybedsAlbania #sleephomeal #relax  Adresa:Tek Unaza e re..prane mbikalimit te ri..Tirane.Albania.
March 16, 2017

Worldflex vishet me luledielli!

NE U VESHEM ME LULEDIELLI QE FEMIJET TE KENE NJE MUNDESI ME SHUME??? #tijenjeluledielli Aty ku gjumi ka nje emer!! #LuxurybedsAlbania!!
March 13, 2017

Panairi i Mobilerise, Worldflex 2017

Dita e trete sapo ka filluar e panairit te Mobilerise 2017,ku Worldflex per te 9-tin vit radhazi prezanton Cilesine,Dizainin,Garancine e tij te mrekullueshme. Per gjumin mendojme […]
February 24, 2017

Worldflex ne diten e pare te panairit “TEKNO HOTEL EXPO” 23-26 Shkurt 2017

Worldflex ne diten e pare te panairit “TEKNO HOTEL EXPO” 23-26 Shkurt 2017
December 5, 2015

Worldflex tashme dhe ne Durres !

Worldflex!! Vjen ne Durres. Adresa:Tek Stacioni trenit. Aty ku gjumi ka nje emer!!
March 10, 2015

Worldflex ju ofron banoreve te Big Brother Albania 8 nje gjume te rehatshem

Gjumi i tyre i rehatshem eshte kënaqësia jone:) Ne jemi kudo!
February 17, 2015

Worldflex jep kontributin e vete per zonat e permbytura ne jug te Shqiperise

Worldflex kudo dhe per kedo.. Eshte kenaqesi te jesh pjese e komunitetit.. Ti Gezoni nga zemra
November 25, 2013

Worldflex distributor ekskluziv i produkteve Serta, Tempur dhe King Koil

World Flex vazhdon te sjelli ne tregun shqiptar dhe jo vetem produktet me cilesore te njohura ne arenen nderkombetare.. World Flex distributor ekskluziv i produkteve Serta […]